Du er her:

Lokallag i NOA

Naturvernforbundet i Asker
Postboks 332
1372 Asker
E-post: asker@noa.no
Kontaktperson: Jan Häusler
Tlf: 982 99 667
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Asker

Naturvernforbundet i Bærum
Postboks 252
1319 Bekkestua
E-post: bjorn.kare.salvesen@online.no
Kontaktperson: Bjørn Kåre Salvesen
Tlf: 976 76 690
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Bærum

Naturvernforbundet i Fet
E-post: fet@naturvernforbundet.no
Kontaktperson: May Oldervik
Tlf: 997 41 483
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Fet

Naturvernforbundet i Lørenskog
E-post: unniaas@getmail.no
Kontaktperson: Margreta Bondevik

Naturvernforbundet i Nannestad/Gjerdrum
E-post: k.homble@online.no
Kontaktperson: Kåre Homble
Tlf: 926 96 375
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Nannestad/Gjerdrum

Naturvernforbundet i Nes
E-post: nes@naturvernforbundet.no
Kontaktperson: Karin Olsen
Tlf: 639 09 390
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Nes

Naturvernforbundet på Nesodden
E-post: pschjo@hotmail.com
Kontaktperson: Peter Schjølberg
Tlf: 669 14 850

Naturvernforbundet i Nittedal
E-post: naturvernnittedal@gmail.com
Kontaktperson: Hiltrud Hemmersbach
Tlf: 670 79 544

Naturvernforbundet i Oppegård
E-post: marimemo@online.no
Kontaktperson: Mariella Memo

Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Oppegård

Naturvernforbundet i Oslo Nord
Ullevålsveien 52
0454 Oslo
E-post: ake.hartmann@gmail.com
Kontaktperson: Åke Hartmann
Tlf: 901 01 415
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Oslo Nord

Naturvernforbundet i Oslo Vest
E-post: oslovest@naturvernforbundet.no
Kontaktperson: Georg Reiss
Tlf: 901 42 331
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Oslo Vest

Naturvernforbundet i Oslo Øst
E-post: osloost@naturvernforbundet.no
Kontaktperson: Eirik Gran
Tlf: 958 31 400
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Oslo Øst

Naturvernforbundet i Skedsmo
E-post: birgitta@flangset.net
Kontaktperson: Birgitta Prøis
Tlf: 977 17 485

Naturvernforbundet i Ski
E-post: gaupestein@online.no
Kontaktperson: Stein Kr. Martinsen
Tlf: 930 81 173

Naturvernforbundet i Vestby
Ugleveien 15
1555 Son
E-post: kristobye@gmail.com
Kontaktperson: Kristian Vahl Østbye
Tlf: 971 74 728
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Vestby

Naturvernforbundet i Ås
E-post: lerkelund@gmail.com
Kontaktperson: Hans Erik Lerkelund
Tlf: 477 12 456

Natur og Ungdom/NNV - Oslo Studentlag
E-post: andreashaa@gmail.com
Kontaktperson: Andreas Haakonsen
Tlf: 908 65 822

Natur og Ungdom/NNV - Ås Studentlag
E-post: naturvern.umb@gmail.com
Kontaktperson: Anna Birkeland Olerud
Les mer på Facebook: www.facebook.com/naturvernnmbu


Kontaktpersoner i regioner uten lokallag:

Frogn
E-post: s-ofstad@online.no
Kontaktperson: Sylvi Ofstad
Tlf: 413 22 730

Sørum
E-post: helge.njaa@goodtech.no
Kontaktperson: Helge Njaa
Tlf: 90 50 07 28.

Enebakk
Kontaktperson: Kjell Arild Ødegård
Tlf: 473 82 810

Aurskog-Høland
E-post: yvonneodegaard@gmail.com
Kontaktperson: Yvonne Ødegaard
Tlf: 477 12 456