Du er her:

Kontakt oss

Kontaktinformasjon til ansatte og tillitsvalgte i Naturvernforbundet Hordaland.

Snarvei: Ansatte | Styret | Lokallag | Studentlag | Medlemskap

 

Naturvernforbundet Hordaland

Adresse: Naturvernforbundet Hordaland, Bredsgården 1E, 5003 Bergen
Se kart eller vår billedveiviser.
Telefon: 55 30 06 60
Epost: hordaland@naturvernforbundet.no
Sosiale medier: Facebook | Youtube | Instagram | Flickr

Org.nr: 966020075
Kontonummer: 90130539377
VIPPS: 20910

 

Ansatte i Hordaland

Image
Synnøve Kvamme
Fylkessekretær
91 00 85 05
sk@naturvernforbundet.no

Image
Silje Østerbø
Prosjektansvarlig
95 78 21 38
silje@naturvernforbundet.no

Image
Mona Maria Løberg 

Prosjektansvarlig
90 98 53 34
mm@naturvernforbundet.no

Jeanette Tennebekk
Prosjektansvarlig   
90 94 64 06      
jt@naturvernforbundet.no

Rasmus Rasmussen 
Rådgiver
rr@naturvernforbundet.no

 

Styret i Hordaland

Image
Gabriel Fliflet
Leder 
47317451
gabriel.fliflet@gmail.com

Image
Tom Skauge

1. nestleder
91606803
tom.skauge@hvl.no

Image
Knut Espelid
2. nestleder økonomi
93226202   
knut.espelid@icloud.com

Synnøve Spangelo
Medlem  
sysp79@hotmail.com

Tone Salomonsen
Medlem
tonewsalomonsen@gmail.com

Image
Bård Larsen

Medlem
bslarsen@gmail.com

Tonje Sæther
Medlem
tonje.saether@hotmail.com

Image
Grete Ingebrigtsen
Medlem
gremying@gmail.com

Oddvar Soldal
1. vara
oddvarsoldal@gmail.com

Anne Gilde
2. vara
anne_gilde@hotmail.com

Image
Hallvard Birkeland

3. vara
90574018
post@birk.me

+ en fast representant og en vararepresentant fra Natur og Ungdom

 

Lokallag

Askøy 
Randi Hovgaard
99 58 53 22
askoy@naturvernforbundet.no
Facebook

Bergen
Sivert Straume
58 90 20 78
bergen@naturvernforbundet.no

Kvam
Klaus Rasmussen
45667708
kvam@naturvernforbundet.no
Facebook

Kvinnherad
Jarle K. Øvrehus
94 35 15 84
kvinnherad@naturvernforbundet.no
Facebook

Nordhordland
Jan Nordø
92 64 35 18
nordhordland@naturvernforbundet.no
Facebook

Sunnhordland
Facebook

Voss
Kåre Flatlandsmo
voss@naturvernforbundet.no
95 91 59 40
Facebook

 

Studentlag

Naturvernstudentene Bergen
Tonje Sæther
41 42 53 25
naturvernstudentenebergen@gmail.com
Facebook

 

Spørsmål om medlemskap?

Bli medlem! Send SMS med NATUR til 2377.
Epost: medlem@naturvernforbundet.no
Telefon: 23 10 96 10 (man - fred 9-15).

Artikkelen ble sist oppdatert: 11.06.2020