Du er her:

Kontakt oss

Kontaktinformasjon til ansatte og tillitsvalgte i Naturvernforbundet Hordaland.

 

Naturvernforbundet Hordaland

Postadresse: Naturvernforbundet Hordaland, Bryggen 23, 5003 Bergen
Besøksadresse: Jakobsfjorden 4. etasje (ligger i bygg nr. 167/1613). Se kart eller vår billedveiviser.
Telefon: 55 30 06 60
Epost: hordaland@naturvernforbundet.no

Facebook | Youtube | Instagram | Flickr

Org.nr: 966020075
Kontonummer: 90130539377

 


Ansatte i Hordaland
 

Nils Tore Skogland
Daglig leder
55 30 06 63 | 99 01 06 07
nts@naturvernforbundet.no

Synnøve Kvamme
Daglig nestleder
Prosjektkoordinator
55 30 06 61
hordaland@naturvernforbundet.no

Silje Østerbø
Prosjektansvarlig
55 30 06 64
silje@naturvernforbundet.no


 

 
 

Peter Heimstad
Prosjektutvikler
55 30 06 69
ph@naturvernforbundet.no

Mona Maria Løberg
Prosjektkoordinator
55 30 06 68
mm@naturvernforbundet.no

 

 

Styret i Hordaland    

Øystein Lunde Heggebø
Leder 
99150291
oystein.heggebo@gmail.com

Bård S. Larsen
Nestleder
98633018
bslarsen@gmail.com

Knut Espelid
2. nestleder økonomi
93226202   
knut.espelid@icloud.com

Ragnhild Gya 
3. nestleder organisasjon
41620562
ragnhildgya@hotmail.com

Siri Vatsø Haugum 
Medlem
41743182
siri.haugum@gmail.com

Sivert Straume
Medlem
93659467
sivertstraume@gmail.com

 

Gabriel Fliflet
47317451
gabriel.fliflet@gmail.com

Hallvard Birkeland
90574018
post@birk.me

Ingvild Johnsen 
1. vara
92809244   
johnsen.ingvild@gmail.com

Tora Heggem
2. vara
92493326
toraheggem@gmail.com

Martha W. Revheim
3. vara
99586274
martharevheim@gmail.com

+ en fast representant og en vararepresentant fra Natur og Ungdom.

 

Lokallagene

Askøy 
Randi Hovgaard
99 58 53 22
askoy@naturvernforbundet.no
Facebook

Bergen
Sivert Straume
58 90 20 78
bergen@naturvernforbundet.no

Kvam
Klaus Rasmussen
45667708
kvam@naturvernforbundet.no
Facebook

Kvinnherad
Jarle K. Øvrehus
94 35 15 84
kvinnherad@naturvernforbundet.no
Facebook

Nordhordland
Jan Nordø
56 16 91 18
nordhordland@naturvernforbundet.no
Facebook

Voss
Kåre Flatlandsmo
voss@naturvernforbundet.no
95 91 59 40
Facebook

 

Studentlag

Naturvernstudentene Bergen
naturvernstudentenebergen@gmail.com
Facebook

 

Spørsmål om medlemskap?

Epostmedlem@naturvernforbundet.no
Telefon: 23 10 96 10 (man - fred 9-15).