Du er her:

Vi som jobber i NOA

Styreleder:

Gjermund Andersen
Tlf: 22 38 35 20
E-mail: gjermund@noa.no

Kontorleder:

Maria Andersen (i foreldrepermisjon fra 23.05.19)
Tlf: 22 38 35 20
E-mail: maria@noa.no

Håkon Eide Gunnersen
Tlf: 22 38 35 20
E-mail: noa@noa.no og haakon@noa.no

Kontormedarbeider:

Hanna Løken
Tlf: 22 38 35 20
E-mail: noa@noa.no og hanna@noa.no
 

Kommunikasjonsrådgiver og prosjektleder skolesamarbeid:
Tina Carina Laurdenz
E-mail: tina@noa.no

Prosjekt skogvern og hogst: 
Siri Tollefsen
Tlf: 416 73 073
E-mail: siri@noa.no 

Erik Kagge (skolesamarbeid)
Tlf: 22 38 35 20, 962 28 863
E-mail: erik@noa.no 

Adresse til kontoret: Sognsveien 231, 0863 Oslo.
Tlf. 22383520
Mail: noa@noa.no

 

 

Artikkelen ble sist oppdatert: 05.10.2020