Du er her:

Vi som jobber i NOA

Daglig leder (100 %):
Håkon Eide Gundersen
Tlf: 45242528
E-post: haakon@noa.no

Spesialrådgiver marka og skog (100 %):
Gjermund Andersen
Tlf: 22 38 35 20
E-post: gjermund@noa.no

Kommunikasjonsrådgiver og prosjekt (100 %):
Tina Carina Laurendz
Tlf: 957 06 627
E-post: tina@noa.no

Kontormedarbeider (40 %):
Hanna Løken
Tlf: 22 38 35 20
E-post: hanna@noa.no

Prosjektleder aktiviteter og arrangementer (60 %):
Maria Andersen 
Tlf: 22 38 35 20
E-post: maria@noa.no

Prosjekt marka og skole (75 %)
Erik Kagge
Tlf: 22 38 35 20, 962 28 863
E-post: erik@noa.no

Prosjekt skole (40 %)
Yves Vrancken
E-post: yves@noa.no

Prosjekt skole og Redd gammelskogen (30 %)
Siri Tollefsen
E-post: siri@noa.no

​​​​​​​Prosjekt GIS og kartverktøy (60 %)
Ingar Refvik Bondhus
E-post: ingar@noa.no

Vedlikehold og utbedringer Søndre Sandås (20 %)
Christian Messenbrink
 

Adresse til kontoret: Sognsveien 231, 0863 Oslo.
Tlf. 22383520
E-post: noa@noa.no

 

 

Artikkelen ble sist oppdatert: 29.03.2022