Du er her:

Vi som jobber i NOA

Daglig leder:
Håkon Eide Gundersen
Tlf: 45242528
E-post: haakon@noa.no

Spesialrådgiver marka og skog:
Gjermund Andersen
Tlf: 22 38 35 20
E-post: gjermund@noa.no

Kommunikasjonsrådgiver:
Tina Carina Laurendz
Tlf: 957 06 627
E-post: tina@noa.no

Kontormedarbeider:
Hanna Løken
Tlf: 22 38 35 20
E-post: hanna@noa.no

Prosjektleder aktiviteter og arrangementer:
Maria Andersen 
Tlf: 22 38 35 20
E-post: maria@noa.no

Prosjektleder Samarbeidsskolen:
Celine Motzfeldt Loades
E-post: celine@noa.no

Prosjekt marka og skole
Erik Kagge
Tlf: 22 38 35 20, 962 28 863
E-post: erik@noa.no

 

Adresse til kontoret: Sognsveien 231, 0863 Oslo.
Tlf. 22383520
E-post: noa@noa.no

 

 

Artikkelen ble sist oppdatert: 29.04.2021