Du er her:

Lokallag i NOA

Naturvernforbundet i Asker
E-post: asker@noa.no
Kontaktperson: Jan Häusler
Tlf: 982 99 667
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Asker

Naturvernforbundet i Bærum
Postboks 252
1319 Bekkestua
E-post: baerum@naturvernforbundet.no
Kontaktperson: Thomas Westly
Tlf: 950 20 722
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Bærum

Naturvernforbundet i Fet
E-post: fet@naturvernforbundet.no
Kontaktperson: May Oldervik
Tlf: 997 41 483
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Fet

Naturvernforbundet Follo-Moss
E-post: follomoss@naturvernforbundet.no
Kontaktperson: Kristian Vahl Østbye
Tlf: 971 74 728 og 916 73 822

Naturvernforbundet i Groruddalen
E-post: groruddalen@noa.no
Kontaktperson: Helen Svensson
Tlf: 917 64 902

Naturvernforbundet i Lørenskog
E-post: lorenskog@naturvernforbundet.no og clarkgorko@gmail.com 
Kontaktperson: Tom Clark
Tlf: 977 10 561
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Lørenskog

Naturvernforbundet i Nannestad/Gjerdrum
E-post: k.homble@online.no
Kontaktperson: Kåre Homble
Tlf: 926 96 375

Naturvernforbundet i Nes
E-post: nes@naturvernforbundet.no
Kontaktperson: Karin Olsen
Tlf: 419 20 615
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Nes

Naturvernforbundet på Nesodden
E-post: peterschjo@gmail.com
Kontaktperson: Peter Schjølberg
Tlf: 908 46 613

Naturvernforbundet i Nittedal
E-post: naturvernnittedal@gmail.com
Kontaktperson: Hiltrud Hemmersbach
Tlf: 67 07 95 44
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Nittedal

Naturvernforbundet i Oppegård
E-post: marimemo@online.no
Kontaktperson: Mariella Memo
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Oppegård

Naturvernforbundet i Oslo Nord
Ullevålsveien 52
0454 Oslo
E-post: oslonord@naturvernforbundet.no
Kontaktperson: Åke Hartmann
Tlf: 901 01 415
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Oslo Nord

Naturvernforbundet i Oslo Sør
E-post: oslosor@noa.no
Kontaktperson: Ingvild Melvær Hanssen
Tlf: 990 04 232
Les mer på nettsidene: Naturvernforbundet i Oslo Sør

Naturvernforbundet i Oslo Vest
E-post: oslovest@naturvernforbundet.no
Kontaktperson: Colin Murphy
Tlf: 481 43 588
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Oslo Vest

Naturvernforbundet i Oslo Øst
E-post: osloost@naturvernforbundet.no
Kontaktperson: Pernille Hansen
Tlf: 997 74 337
Les mer på nettsidene til Naturvernforbundet i Oslo Øst

Naturvernforbundet i Skedsmo
E-post: skedsmo@naturvernforbundet.no
Kontaktperson: Sverre Solberg
Tlf: 959 98 790

Naturvernforbundet i Ski
E-post: gaupestein@online.no
Kontaktperson: Stein Kr. Martinsen
Tlf: 930 81 173

Naturvernforbundet i Ås
E-post: lerkelund@gmail.com
Kontaktperson: Hans Erik Lerkelund
Tlf: 988 49 397

Naturvernstudentene på UiO
E-post: aurorakobernus@gmail.com
Leder: Aurora Kobernus
Tlf: 944 29 340

Naturvernstudentene på OsloMET
E-post: e.hasenbos@gmail.com
Leder: Emma Hasenbos
Tlf: +31 637 323 402

Naturvernstudentene ved NMBU
E-post: marie.kolvik.valoy@gmail.com
Leder: Marie Kolvik Valøy
Tlf: 941 95 456
www.facebook.com/naturvernnmbu

Naturvernstudentene på Romerike FHS
E-post: erlingstangnes@gmail.com
Leder: Erling Stangnes
Tlf: 458 01 428


Kontaktpersoner i regioner uten lokallag:

Sørum
E-post: h-njaa@online.no
Kontaktperson: Helge Njaa
Tlf: 905 00 728.

Enebakk
Kontaktperson: Kjell Arild Ødegård
Tlf: 473 82 810

Aurskog-Høland
E-post: yvonneodegaard@gmail.com
Kontaktperson: Yvonne Ødegaard
Tlf: 477 12 456