Du er her:

Styret 2021/2022

Leder: Nikolai Norman
Fagansvar: 
Tlf:  918 44 282
E-mail: nikolainorman@gmail.com


Styremedlem: Sigmund Hågvar
Fagansvar: Nasjonalpark i Østmarka og bevaring av Tanumplatået
Tlf: 917 14 510
E-mail: sigmund.hagvar@nmbu.no


Styremedlem: Randi Wilhelmsen
Fagansvar: Administrasjon, økonomi, vedtekter og arrangement på Litteraturhuset og Sidesprang i Østmarka
E-mail: ranwilh46@gmail.com


Styremedlem: Espen Ulvin
Fagansvar: Økonomi, administrasjon, regnskap, finansiering av Søndre Sandås
E-mail: espenulvin@gmail.com


Styremedlem: Georg Reiss
Fagansvar: Informasjon og kommunikasjon
E-mail: gmreiss@online.no


Varamedlem: Paulina Dudzinska 
Fagansvar: Søndre Sandås, Frønsvollen, Markagruppa
E-mail: paulina.natalia.dudzinska@gmail.com


Varamedlem: Celine Motzfeldt Loades
Fagansvar: Biologisk mangfold, bevaring og restaurering av natur i byen
E-mail: celine_loades@hotmail.com


Varamedlem: Bjørn Gunnar Ganger
Fagansvar: Fjorden
E-mail: bjorngunnar.ganger@gmail.com 


Varamedlem: Aurora Kobernus
Fagansvar:  
E-mail: aurorakobernus@gmail.com 


Varamedlem: Amin Alexander Røine
Fagansvar:  
E-mail: arcticdefender@protonmail.com 


Styremedlem, representant fra Oslo Natur og Ungdom: Joni Fagerheim Lundevall 
E-mail: lufajoni@gmail.com


Landsstyremedlem, representant for NOA i landsstyret for Norges Naturvernforbund: Gert-Fredrik Malt
E-mail: g.f.malt@jus.uio.no

-------------

Valgkomiteen:

Sidsel Selvik: austrheim3@hotmail.com, tlf: 993 55 822
Are Héden: are@heden.no
Ingvild Melvær Hanssen: ingvild.melvar.hanssen@gmail.com

 


 

 

Artikkelen ble sist oppdatert: 29.04.2021