Du er her:

Styret 2019/2020

 

 

Leder: Gjermund Andersen
Fagansvar: Skog og Marka, transport og areal
Tlf:  952 26 402
E-mail: gjermund@noa.no


Nestleder: Sigmund Hågvar
Fagansvar: Nasjonalpark i Østmarka og bevaring av Tanumplatået
Tlf: 917 14 510
E-mail: sigmud.hagvar@umb.no


Styremedlem:  Karoline Saubrekka
Fagansvar: Fjorden og marint verneområde
E-mail: karoline_saubrekka@hotmail.com


Styremedlem: Espen Ulvin
Fagansvar: Økonomi, administrasjon, regnskap, finansiering av Søndre Sandås
E-mail: espenulvin@gmail.com


Styremedlem: Randi Wilhelmsen
Fagansvar: Administrasjon, økonomi, vedtekter og arrangement på Litteraturhuset og Sidesprang i Østmarka
E-mail: ranwilh46@gmail.com


Varamedlem: Jørn Erik Bjørndalen
Fagansvar: Biologisk mangfold, fjord og kyst
Tlf: 480 46 503
E-mail: jorn.bjorndalen@gmail.com


Varamedlem: Georg Reiss 
Fagansvar:  Kommunikasjonsgruppa og innspill til media
E-mail: gmreiss@online.no 


Varamedlem: Paulina Dudzinska 
Fagansvar: Søndre Sandås, Frønsvollen, Markagruppa
E-mail: paulina.natalia.dudzinska@gmail.com

Varamedlem: Luka Natasja Olsen
Fagansvar: Artsjakten og restaurering av skogsområder
E-mail: lukanatassjaolsen@gmail.com


Styremedlem, representant fra Oslo Natur og Ungdom: Aksel Bødtker 
E-mail: aksel@bdtkr.no

Styremedlem, representant fra Oslo Natur og Ungdom: Nils Nerhus Rørstad
E-mail: nilsnr.nero@gmail.com

Landsstyremedlem, representant for NOA i landsstyret for Norges Naturvernforbund: Gert-Fredrik Malt
E-mail: g.f.malt@jus.uio.no

-------------

Valgkomiteen:

Are Héden: are@heden.no
Kathleen Rani Hagen:
Sidsel Selvik: austrheim3@hotmail.com, tlf: 993 55 822
 

 


 

 

Artikkelen ble sist oppdatert: 17.12.2019