Du er her:

Om Naturvernforbundet i Sogn og Fjordane


Leiar:
Image

Nyonga Rugumayo Amundsen
nyonga@nyonga.no 
Førde

Tlf. 419 17 705

Nestleiar:
Image

Jon Anders Stavang
jastavang@live.com
Florø, Flora kommune
Tlf. 414 03 281

Styremedlem og landsstyrerepresentant:
Image

Anne-Line Thingnes Førsund
anne-line.tf@hotmail.com
Vevring/Bergen
Tlf. 957 24 242

Styremedlem:
Image

Ket Fossen
ket.fossen@gmail.com
Førde
Tlf. 481 32 684

Styremedlem

Bjørn Vike - bjorn.vike@gmail.com

Vara:

1.vara Jan Leon Hole - janleon57@gmail.com
2.vara Benedikte Garfors – bjarli@yahoo.com
3.vara Kaja Moen – kajastandalmo@gmail.com
4.vara Ingerid Grane – ingerid.grane@gmail.com
5.vara Torunn Todal Laberg – torunn_todal_laberg@hotmail.com

Fylkessekretær:
Image

Marit Bendz, Førde - i permisjon til sommeren 2021

Vevmeister:
Image

Nils Ola Strand, Nordfjordeid - nils.ola.strand@gmail.com
Tlf. 977 16 622

Her kan du lese årsmeldingene for Fylkeslaget