Om Naturvernforbundet Oslo og Akershus

Vi i Naturvernforbundet Oslo og Akershus (NOA) jobber for å bevare de store, lokale natur- og friluftlivsverdier i Marka, byen og fjorden.

Søndre Sandås

NOA-kontoret er åpent mandag-torsdag kl 10-14.

Kom gjerne innom!

Søndre Sandås
Sognsveien 231
0863 Oslo

Frønsvollen

På setervollen Frønsvollen, bare en halvtime nord for Frognerseteren i Nordmarka, driver NOA matpakkekafè i helgene.

Alle medlemmer kan leie stedet mot å være «stallvakt».

Stiftet

1914

Medlemmer

12 000

Lokallag

16

Nyhetsbrevene og årsberetning

Grevlingen

Vårt medlemsblad som utgis fire ganger i året

NOAs Ark

Vårt digitale nyhetsbrev, levert til deg hver måned

Arbeidsprogram

Arbeidsprogrammet vedtas av årsmøtet og gir en oversikt over hvilke oppgaver NOA skal prioritere.

Årsberetning

En årlig oppsummering av de saker og prosjekter NOA har arbeidet med. Her finner du også årsregnskapet.

Ansatte

Håkon Eide Gundersen

Daglig leder

haakon@noa.no

Hanna Løken

Kontormedarbeider

hanna@noa.no

Tina C. Laurendz

Kommunikasjon og prosjekt

tina@noa.no

Maria Andersen

Aktivitetsansvarlig, naturveileder

maria@noa.no

Erik Kagge

Feltbiolog og naturveileder

erik@noa.no

Yves Vrancken

Prosjektmedarbeider

yvesv@naturvernforbundet.no

Gjermund Andersen

Spesialrådgiver marka- og skogsaker

gjermund@noa.no

Ingar Refvik Bondhus

Prosjektmedarbeider

ingar@noa.no

Knut Olav Fossestøl

Prosjektansvarlig skole

knut.olav@noa.no

Siri Tollefsen

Prosjektmedarbeider

siri@noa.no

Styret

Nikolai Norman

Styreleder

Tlf. 918 44 282

nikolainorman@gmail.com

Sigmund Hågvar

Styrets nestleder

Espen Ulvin

Styremedlem

Randi Wilhelmsen

Styremedlem

Georg Reiss

Styremedlem

Aurora Kobernus

Varamedlem

Paulina Dudzinska

Varamedlem

Hanna Haanes

Varamedlem

Karina Sætersdal Nilssen

Varamedlem