Styret 2023

Styret i Naturvernforbundet i Bærum består av ti personer.

Styremedlemmer

Styret f.v.: Helle Frodahl, Finn Otto Kvillum, Bente Tovik, Kari Balke Øiseth, Tomas Westly, Dag Evert Borud, Morten Bergan, Sunniva Schjetne og Halvor Igesund. Helga Fastrup Ervik var ikke tilstede.

Styret har ni styremedlemmer og en styreleder. Her finner du kontaktinformasjon:

Naturvernforbundet i Bærum,
Postboks 252, 1319 Bekkestua
baerum@naturvernforbundet.no


Kari Balke Øiseth, styreleder
Slependen
kari.oiseth@gmail.com
905 18 537

Bente Tovik, nestleder
Jar
bentetovik@gmail.com
901 52 450

Finn Otto Kvillum, styremedlem
Gjettum
ott-kvil@online.no
905 79 532

Morten Bergan, styremedlem
Snarøya
m.bergan@online.no
905 97 448

Sunniva Schjetne, styremedlem
Bekkestua
sunniva.schjetne@gmail.com
481 81 299

Tomas Westly, styremedlem
Bærums verk
tomas.westly@asker.kommune.no
474 69 872

Helga Fastrup Ervik, styremedlem
Billingstad
helgafe@hotmail.no
408 44 875

Helle Frodahl, styremedlem
Slependen
hfrodahl@gmail.com
993 86 44

Halvor Igesund, styremedlem
Rykkinn
igesund@online.no
415 58 737

Dag Evert Borud, styremedlem
Jar
dagevert@gmail.com

Regnskap

Revisor: Øystein Berg
Regnskapsfører: Norges Naturvernforbund

Valgkomité

Bjørg Petra Brekke, leder
Bpbr@online.no
958 94 358

Knut Bjerke
fotoknutbjerke@gmail.com

Bjørn Frodahl
bjorn@frodahl.no